SQ8X w wyprawie ZL9A

Wielkimi krokami zbliża się wyprawa ZL9A na Antipodes Island. Już na samym początku 2016 roku (2 stycznia) uczestnicy spotkają się na Nowej Zelandii, aby 4 stycznia wypłynąć w kierunku ZL9. Uczestnikiem wyprawy ZL9A jest Stanisław SQ8X - doskonale nam znany jako organizator wypraw na Wyspę Wielkanocną oraz Jan Mayen jak też jako uczestnik wyprawy na Lord Howe.

Jak można sobie wyobrazić, koszt takiej wyprawy jak też koszty ponoszone przez samym uczestników to niebagatelne kwoty. Nasza krótkofalarska społeczność zawsze wspierała krótkofalarskie przedsięwzięcia. Udział SQ8X w wyprawie można wesprzeć poprzez portal https://wspieram.to/SygnalyzAntypodow. Warto tam zajrzeć już dzisiaj i wspomóc udział polskiego krótkofalowca w wyprawie ZL9A. Z emocjami czekamy na kolejne DXpedyje - wspomóżmy naszego rodaka, który będzie jedną z osób, które nam tych wrażeń dostarczą.

Dodatkowo zapraszamy na stronę wprawy ZL9A: http://iotahunter.org/.

Link na stronę w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/bieszczady/posts/989193454453253

Artykuł, który ukazał się w gazecie "Nowiny": http://www.nowiny24.pl/bieszczady/art/9142706,bieszczadnik-na-antypodach-to-bedzie-przygoda-zycia,id,t.html

Trzymajmy kciuki za Stanisława SQ8X i przekażmy swoje finansowe wsparcie!!!

Członkowie SP DX Clubu (losowe zdjęcia z galerii):

Początek strony