Wydrukuj tę stronę

3Y0Z. Podziękownie dla SP DX Clubu

Z przyjemnością informujemy, że SP DX Club jest jedną z organizacji, które wsparły organizację wyprawy 3Y0Z. 

Od Organizatorów wyprawy otrzymaliśmy "Certificate od Apprecciation" - certyfikat i podziękowanie dla SP DX Clubu za przekazane wsparcie. To podziękowanie jest podziękowaniem skierowanym własnie do Was, aktywnych Członków Stowarzyszenia SPDXC. To wasza aktywność i terminowe opłacanie składek członkowskich pozwalają na to, aby nasze Stowarzyszenie mogło podejmować takie inicjatywy. Dziękujemy!

Certificate od Apprecciation można pobrać (plik PDF) z naszego działu download: [POBIERZ PLIK]

Otrzymanemu pocztą elektroniczną certyfikatowi towarzyszy list, w którym możemy m.in. przeczytać. 

W imieniu Organizatorów Bouvet Island DXpedition-2018, dziękujemy za wsparcie przekazane przez SP DX Club.

Przyjmijcie prosimy ten niewielki upominek (dołączony do wiadomości email) jako wyraz naszej wdzięczności za wasze ważne i hojne wsparcie wyprawy Bouvet DXpedition-2018. jak prawdopodobnie wiecie, to być może jest najbardziej kosztowna DXpedycja, jaka kiedykolwiek została zorganizowana. 

To dzięki ofiarnym i hojnym DXmanom takim, jak członkowie waszego klubu, DXpedycje takie jak nasza mogą dochodzić do skutku i cieszymy się bardzo, że SPDXC znajduje się teraz w gronie naszych jakże ważnych sponsorów.

Jednym z celów Bouvet Island DXpedition-2018 jest przeprowadzenie przynajmniej jednego QSO  każdym, kto potrzebuje tego podmiotu DXCC, znajdującego się na 2 miejscu najbardziej poszukiwanych (ATNO = All Time New One). Mamny także nadzieję przeprowadzić jak najwięcej łączności na poszukiwanych przez DXmanów pasmach/emisjach. Wierzymy, że mamy odpowiedni plan, zespół i sprzęt, aby sprostać temu zadaniu!

Wasze wsparcie pomoże urzeczywistnić te plany: nie tylko nam, uczestnikom DXpedycji, ale wszystkim DXmanom na świecie... DZIĘKUJEMY!

Do usłyszenia w plie-up'ach!

 

W imieniu zespołu,
Ralph Fedor - KØIR
Bob Allphin - K4UEE
Erling Wiig - LA6VM