Wydrukuj tę stronę

Zawody organizowane przez CQ - zmiana

Bob K3EST, Dyrektor Zawodów CQ WW poinformował o istotnej decyzji dotyczącej wszystkich zawodów organizowanych przez CQ Magazine. Oto treść informacji: Mając na względzie dostępne obecnie technologie oraz fakt, że praktycznie wszędzie jest dostępd do internetu podjęto decyzję o skróceniu terminu wysyłki dzienników za zawody do 5 (pięciu) dni. Decyzja dotyczy wszystkich zawodów organizowanych przez CQ.

Logi powinny być zatem wysłany na odpowiedni adres w terminie 5 dni od zakończenia danych zawodów. Przegląd logów otrzymanych za zeszłoroczne zawody CQ WW DX wskazuje, że 70% dzienników elektronicznych nadesłano w ciągu 7 dni od zakończenia zawodów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w pewnych sytuacjach terminowe wysłanie logu może nie być możliwe. Można wysłać prośbę o przedłużenie terminu na adres . Prośba taka powinna być wysłana przed upływem terminu wysyłki dzienników.

Pierwsze zawody organizowane przez CQ, których będzie dotyczyć opisana zmiana to CQ WW RTTY, które odbędą się we wrześniu (szczegóły na CQ WW DX RTTY reflector).

Szczegółowe informacje dotyczące innych ważnych zmian dotyczących CQ WW będą w najbliższej przyszłości przekazywane społeczności pasjonatów zawodów poprzez ogłoszenia CQ WW CC oraz internetowe seminaria, o których będziemy informować.

73, Bob, K3EST Director CQ WW  

Wyświetlony 1932 razy

Media