Komisja współzawodnictwa Intercontest KF po akceptacji Zarządu SPDXC postanowiła w wynikach tegorocznego współzawodnicta uwzględnić zawody EUHFC, które odbywają się w pierwszą niedzielę sierpnia.

Zjazd SPDXC 2021. Komunikat

Tegoroczny zjazd naszego Stowarzyszenia odbędzie się w dniach 17-19 września w Hotelu Rytwiany, województwo świętokrzyskie, koło Staszowa.

Hotel „Rytwiany” to zagospodarowany Pałac, który pochodzi z przełomu XIX i XX wieku. Pałac otoczony jest 6-cio hektarowym parkiem. W obiekcie jest SPA i basen, z którego możemy korzystać, cały hotel jest do naszej wyłącznej dyspozycji. Miejsce jest idealną bazą do zwiedzania, dlatego też warto zaplanować urlop na dłuższy pobyt.

W tym roku bardzo trudno było znaleźć wolny hotel na Zjazd, bowiem rezerwacje z zeszłego roku zostały przesunięte na aktualny, ponadto drastyczne podwyżki cen spowodowały, że część obiektów jest poza naszym zakładanym budżetem.

Serdecznie zapraszam wszystkich Członków i Sympatyków, liczę na dużą frekwencję, przez pandemię chyba wszyscy jesteśmy spragnieni spotkań.

Miejsce zjazdu można obejrzeć na stronie internetowej: http://www.hotelrytwiany.pl

Spotkanie rozpoczniemy kolacją w piątkowy wieczór 17 września o godz. 18.00, a zakończymy po śniadaniu w niedzielę 19 września o godz. 12.00.

Całkowity koszt pełnej oferty wynosi 390 zł od osoby. Warianty uczestnictwa:

A – pełen pobyt z wyżywieniem od piątku do niedzieli - 390zł
B – pełne uczestnictwo od soboty do niedzieli wraz z noclegiem - 290zł

Wpłaty stosowne do wybranej opcji przelewem do 15 sierpnia br. na rachunek:
15 1050 1894 1000 0022 8523 2282
Biuro Podróży HALLA ul. Kilińskiego 24, 08-110 Siedlce

W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko, znak wywoławczy, wybrane opcje, ewentualnie ilość osób, za które dokonywana jest wpłata. Preferujemy wpłaty od razu w pełnej wysokości, co ułatwi nam ich weryfikację.

Potwierdzenie wpłaty i aktualny numer telefonu należy przesłać na adres: .

Bardzo proszę o jak najszybsze rezerwowanie i dokonywanie wpłat, spodziewamy się dużego zainteresowania Zjazdem, kolejność wpłat będzie decydowała o rezerwacji wolnych pokojów.

Do dyspozycji mamy pokoje 2-3 osobowe, basen, salę konferencyjną, restaurację i wszelkie atrakcje ośrodka. Na uroczystą kolację można swobodnie wnieść własny alkohol i napoje.

Radiostacja zjazdowa może być zainstalowana już od poniedziałku 13 września.

Osoby zamierzające przyjechać kilka dni wcześniej prosimy o załatwianie wszelkich formalności we własnym zakresie poprzez bezpośredni kontakt z hotelem bądź skorzystanie z innych hoteli nieopodal Rytwian.

Proszę przekazać komunikat dalej, do zainteresowanych osób (nie wszyscy czytają posty z forum).

Do spotkania

Radek
SP5ADX

Wyświetlony 1927 razy

Ostatnio zmieniany czwartek, 01/07/2021

Media

Wiadomości DXNews.com

DX Engineering Radio Blog

Podcasty QSO Today

 • W8ARU
  Episode 407 - Arun Kumar - W8ARUArun Kumar, W8ARU,...
 • K9AF
  Episode 406 - Jerry Arnold - K9AFJerry Arnold, K9AF,...
 • N7HG
  Episode 405 - Herb Goodluck - N7HGHerb Goodluck,...
 • N3DEZ
  Episode 404 - Desiree Baccus - N3DEZDesiree Baccus,...
 • VE3TWM
  Episode 403 - Tracy McKim - VE3TWMTracy McKim,...
Powrót na górę strony